FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 11843007
nr 1184 3007
ARMCHAIR
1940s, omklädd, wear, damages.
1940-tal, omklädd
Condition: slitage, skador
SEK 350
Monday May 21 2018
at 18:43:54
100 kr
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Robot)